Blog

Sklep internetowy – materace, które pokochali najbardziej wymagający!

Sklep internetowy – materace, które pokochali najbardziej wymagający!

PlantPur

Poszukujesz wygodnego, przyjaznego dla kręgosłupa materaca, który nie powoduje podrażnień ani uczuleń? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PlanetPur. Sklep internetowy z materacami oraz pościelą najwyższej jakości, oferuje wyłącznie ekologiczne produkty – gwarantując zdrowy, bezpieczny sen dla całej rodziny.

Materac piankowy: właściwości, zalety, opinie

Materac piankowy: właściwości, zalety, opinie

PlantPur, Materac

Żyjemy w czasach kiedy możliwości wyboru są wręcz nieograniczone. Niesamowita ilość sklepów i produktów, które możemy nabyć może czasami wręcz przytłaczać. Decyzję o wyborze tego a nie innego towaru często poprzedzamy wielogodzinnym przeszukiwaniami sieci. Podobnie jest podczas wyboru materaca. Rodzajów i producentów jest naprawde sporo, więc aby się zdecydować powinniśmy poznać właściwości i zalety każdego z nich oraz, co najważniejsze, przeanalizować opinie osób, które dany typ materaca już użytkują.

Męska sypialnia - inspiracje do wnętrza

Męska sypialnia - inspiracje do wnętrza

Inspiracje do sypialni

Jesteś facetem i Twoja sypialnia należy tylko do Ciebie? A może jesteś kobietą, ale chciałabyś urządzić sypialnię w męskim stylu? Znakomicie trafiliście! Męska sypialnia to przede wszystkim takie pomieszczenie, w którym od razu widać jego silny charakter. “Solidne” kolory, mocne tekstury i designerskie motywy to cechy sypialni urządzonej w męskim stylu. Nie będzie tu najpewniej puchatych dywanów, pudrowych kwiatów i pastelowych dodatków, ale to nie znaczy, że zabraknie w niej ciekawych, tworzących nastrój dekoracji! Jak urządzić taką sypialnię? Sprawdź nasze pomysły!

Materace niemowlęce na wymiar - zamów od producenta!

Materace niemowlęce na wymiar - zamów od producenta!

PlantPur, Materac

Kiedy na świat ma przyjść nowy członek rodziny stajemy przed wieloma trudnymi decyzjami. Zastanawiamy się, planujemy i wybieramy. Dziecko wymaga specjalnie zaaranżowanej przestrzeni - z której najważniejszą częścią jest oczywiście wygodne miejsce do spania. W tym przypadku powinniśmy kierować się przede wszystkim zdrowiem naszego malucha i wybrać wygodny nowoczesny materac o odpowiednim dla niego rozmiarze.