Materac ortopedycznyWszystko, co powinieneś wiedzieć

Materac ortopedyczny to coraz częstszy wybór nie tylko osób borykających się z problemami kręgosłupa, ale również każdego, kto w świadomy sposób chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie teraz, jak i w przyszłości.

Materace ortopedyczne zaleca się bowiem również osobom posiadających siedzący tryb życia, albo przeciwnie - osobom bardzo aktywnym i sportowcom. Nic dziwnego - zwykle materac ortopedyczny to najlepsza podpora dla naszego kręgosłupa, a jednocześnie najzdrowszy wybór dla całego naszego organizmu.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem materaca ortopedycznego, gratulujemy - to już połowa sukcesu! Wiemy jednak, że decyzja ta może być niezwykle trudna, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami, a także do skorzystania z bezpłatnej konsultacji naszego doradcy, którą oferuje nasz internetowy sklep z materacami.

Mamy nadzieję, że pomożemy Ci w dokonaniu wyboru, który zaprocentuje znakomitym samopoczuciem, świetnym zdrowiem i przyjemną ulgą dla Twojego kręgosłupa.

Jaki powinien być materac ortopedyczny?

Niezależnie od tego, czy borykasz się z problemami kręgosłupa, czy po prostu chcesz zadbać o jego kondycję i zdrowie, materac ortopedyczny z pewnością zagwarantuje Ci tak wysoką jakość snu, jaka świetnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Wiele osób po zmianie materaca na ortopedyczny zredukowała odczuwalny ból czy dyskomfort do minimum, a niektórzy pozbyli się go na dobre. Jak to możliwe? Tajemnica tkwi w wyjątkowej budowie naszego materaca ortopedycznego - znakomicie dopasowuje się on do ciała i naturalnych krzywizn kręgosłupa, zapewniając mu odpowiednie podparcie przez całą noc. Prawidłowa, naturalna pozycja podczas snu sprawia, że kręgosłup ma możliwość dobrze się zregenerować, dzięki czemu reakcje bólowe zmniejszają się lub całkowicie zanikają. Sprawdź, jakie właściwości wyróżniają najlepsze materace ortopedyczne:

Status Wyrobu Medycznego Klasy I

Status Wyrobu Medycznego Klasy I

jeśli planujesz kupić materac ortopedyczny, zwróć uwagę na jego certyfikaty. Nasz sklep z materacami oferuje materace, które posiadają status wyrobu medycznego klasy I. To gwarancja najlepszego i najzdrowszego wyboru dla Ciebie.

101 Nocy testów

101 Nocy testów

wiemy, że jeśli Twój kręgosłup jest wymagający, niełatwo jest znaleźć idealny materac. Każda zakupowa decyzja wiąże się z ryzykiem, czy materac ortopedyczny spełni swoje zadanie w 100%, dlatego nasz sklep z materacami oferuje 101 nocy testów - w tym czasie możesz sprawdzić, czy nasz produkt spełnia Twoje oczekiwania.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

nasze materace ortopedyczne PlantpurTM Composite oraz PlantpurTM Natural zostały stworzone z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do ciała, gwarantując mu idealne podparcie. To właśnie ona odpowiada za niezwykły komfort materaców Plantpur, pozwalając ciału na prawidłowe ułożenie oraz poprawiając krążenie krwi. Ponadto powierzchnia moletkowana może być stosowana w profilaktyce przeciwodleżynowej, a także do samego leczenia odleżyn.

Łatwe utrzymanie higieny materaca

Łatwe utrzymanie higieny materaca

Materace PlantpurTM pokryte są mikrobiologicznymi, pro-biotycznymi warstwami Freshe, które mają za zadanie skutecznie zwalczyć bakterie, grzyby i roztocza. Jest to idealny materac również dla alergików. Dodatkowo, nasze materace posiadają przyszyty zamkiem błyskawiczny ściągalny top, który możesz z łatwością uprać w pralce, aby zadbać o czystość materaca.

Materac ekologiczny z olejami roślinnymi

Materac ekologiczny z olejami roślinnymi

jeśli chcesz świadomie dbać o zdrowie, nie tylko ułożenie ciała na materacu powinno mieć dla Ciebie znaczenie, ale również to, z czego jest on wykonany. Bardzo często materace ortopedyczne zawierają np. wkład z kokosa, który - aby mógł zostać użyty do wykonania materaca - nasączony jest substancjami chemicznymi, które zapobiegają procesom gnilnym. Tym samym materac tego typu może zawierać toksyczne substancje, które osoba na nim śpiąca wdycha co noc. Nasz sklep z materacami oferuje modele, w których substancje ropopochodne do 50% zostały zastąpione naturalnymi olejami roślinnymi. Dzięki temu jest to najbezpieczniejsza opcja dla Ciebie.

Wytrzymałość i gwarancja

Wytrzymałość i gwarancja

wkład naszego materaca ortopedycznego został poddany badaniu wytrzymałościowemu, w którym rolowano go aż 60 000 razy! Dzięki tym rygorystycznym testom nasz sklep z materacami może udzielić nawet 30-letniej gwarancji na wkład kompozytowy materaca. W naszych materacach zastosowaliśmy prawdziwie ekologiczną piankę poliuretanową, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością. Dzięki unikatowej budowie, nasze materace posłużą Ci na lata, wspierając Twój kręgosłup nieustannie w takim samym stopniu.

Jaki cel osiągnę z materacem ortopedycznym?

Dobrze dobrany materac do wagi ciała, wzrostu i preferencji, może mieć rewelacyjny wpływ na nasze zdrowie. Budząc się bez bólu, zyskujemy dobre samopoczucie na cały dzień. Materac ortopedyczny pomaga łagodzić dolegliwości, a także zapobiegać ich pogłębianiu się.

Jeżeli jesteś osobą ze schorzeniami kręgosłupa, skonsultuj wcześniej swój wybór z ortopedą tak, aby móc indywidualnie dobrać nowy materac do swoich potrzeb.

Materace Plantpur to wyroby medyczne, które znakomicie zdają egzamin zarówno w profilaktyce zdrowotnej kręgosłupa, jak i działania terapeutycznego w przypadku poważnych problemów z jego zdrowiem.

Nasze materace udostępniliśmy do testów klinikom, w których wielu pacjentów z różnego typu schorzeniami odnotowało znaczną poprawę.

Poszukujesz więcej informacji?Masz jeszcze jakieś pytania?

Skorzystaj z bezpłatnej
porady naszego doradcy

Przywołujemy wakacje z PlantPur !

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-20%

z kodami rabatowymi

-20% Sprawdź