HO HO HO ! Mikołaj już tuż tuż - świętuj z PlantPur

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-17%

z kodami rabatowymi

-17% Sprawdź

O nas

Nasz roślinny materac termoelastyczny PlantPurTM Composite produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdego materaca od momentu projektowania, aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za użyte towary, ponieważ cały złożony proces produkcji i dystrybucji spoczywa w naszych rękach.

Wizja i Misja PlantPur CompositeTM

Długofalową wizją technologii PlantPurTM Composite jest dostępność w każdym ekologicznym domu, ceniącym sobie zdrowie i wygodę.

Nasza misja polega na wykluczaniu użycia substancji szkodzących środowisku naturalnemu oraz zdrowiu, by był to naprawdę dobry materac do spania pod każdym względem.

Ekologia   +

Innowacyjność

=

PlantPur w liczbach

  • 0Zrealizowanych zamówień
  • 0Ekologicznych materacy
  • 0mRecyklingowanych dzianin
  • 0kgEkologicznej pianki

Kontakt

Masz pytania? Doradca PlantPur jest do Twojej dyspozycji.

Plantpur

ul. Gliniana 1

56-400 Oleśnica

Polska

NIP: 911 195 21 22 REGON: 020783239
Formularz kontaktowy

Materac termoelastyczny - tkaniny miłe w dotyku

Jesteśmy dumni z tego, że nasz roślinny materac termoelastyczny PlantPurTM Composite jest produkowany w Polsce. Staramy się dopracować każdy najmniejszy element w trakcie powstawania materaca - od momentu projektowania, po zapakowanie i ostateczną wysyłkę do klienta. Cały proces produkcji i dystrybucji spoczywa w naszych rękach, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za wykorzystane towary. Używamy tkanin o wysokiej gramaturze bez dodatku syntetycznej owaty, do szycia naszych zastrzeżonych wzorem użytkowym i przemysłowym pokrowców.Pianka poliuretanowa i materac PlantPurTM Composite łączą ze sobą trzy typy tkanin: celulozową, poliestrową oraz celulozową pochodzącą z drewna bukowego.

Materac do spania - gwarancja zdrowego snu

Nasza skóra każdej nocy wchłania wiele substancji toksycznych. Tradycyjny materac piankowy zawiera ich o wiele więcej niż beczka ropy, dlatego nie jest to dobry materac do spania. Zadbaliśmy o to, abyś mógł zawsze cieszyć się spokojnym snem. Zredukowaliśmy ilość substancji szkodzących Twojemu zdrowiu i środowisku naturalnemu do minimum. Nasze roślinne materace składają się przede wszystkim z surowca naturalnego. Dodatkowo warstwy materaca PlantPurTM Composite posiadają osobne pokrowce, które łączy zamek błyskawiczny. Dbamy o każdy szczegół, aby nasz materac do spania był najlepszy pod każdym względem.

Pianka poliuretanowa - materac w zgodzie z naturą

Łączymy ekologię z innowacyjnością. Stworzyliśmy PlantPurTM Stability, w którym sprężyny zalewa pianka poliuretanowa i materac, dzięki temu zachowuje on większą stabilność oraz elastyczność. Przestrzenie między sprężynami są wypełnione, a grubość warstwy wynosi 16 cm, co ma ogromny wpływ na dłuższą żywotność materaca. PlantPurTM High Resilence składa się z wysokoelastycznej pianki ekologicznej typu HR. Charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością oraz sprężystością. Wraz z PlantPurTM Stability eliminują toksyczne substancje lotnych klei. Połączenie pianki wysokoelastycznej z termoelastyczną daje nam warstwę, która posiada właściwości ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz antyalergiczne. Przy wyborze materaca należy pamiętać o tym, że materac termoelastyczny zatroszczy się o nasze zdrowie i komfort w czasie snu.