Materace antyalergiczne Zdrowy i spokojny sen alergika

Sen przy alergi może być sporą trudnością - nie tylko zasypianie z objawami alergii bywa dużym wyzwaniem, ale także spokojne przespanie całej nocy. Zmagając się z tą problematyczną chorobą, wartozadbać o specjalne warunki w sypialni, aby jak najmniej czynników potęgowało jej objawy. Jednym ze sposobów na zagwarantowanie sobie spokoju w nocy są materace antyalergiczne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by wyciszać symptomy alergii, redukując do minimum ich najczęstsze przycyzny.

W łóżku spędzamy 1/3 doby, dlatego powinno to być miejsce najbardziej higieniczne i bezpieczne w całym domu. Niestety tak nie jest - kurz, roztocza, grzyby, drobnoustroje... łóżko to właśnie idealne miejsce do ich rozwoju. Materace dla alergików mają za zadanie temu zapobiegać za pomocą specjalnych mechanizmów antyalergicznych, zagwarantowanym dzięki ich budowie i tkaninom oraz substancjom, z których zostały wykonane. Jak wybrać najlepszy materac dla alergika? Jakie właściwości powinien posiadać?

Najlepsze materace dla alergików

Nasze materace zostały poddane badaniom dermatologiczno-alergicznym - PlantPur to obecnie jedyny na rynku producent materacy, który posiada certyfikaty centrum Hamiltona, potwierdzające ich bezpieczeństwo dla zdrowia. Sprawdzone zostały osobno pianka, materiały w pokrowcach i cały materac. Dzięki zleceniu przeprowadzenia tych badań, możemy mieć 100% pewność, że oferujemy naszym klientom materac antyalergiczny, a nasze obietnice dotyczące właściwości materaca mają poparcie w wynikach badań.

Wykończenie tkaniny Antybakterial pokryte jest mikrobiologicznymi, pro-biotycznymi warstwami Freshe, które mają za zadanie skutecznie zwalczyć bakterie, grzyby i roztocza.

Pomogą Ci utrzymać łóżko w czystości, dzięki czemu Twoje miejsce do spania będzie w 100% higieniczne. Możesz cieszyć się materacem na dłużej, bez konieczności częstej jego wymiany.

Oprócz swych właściwości antyalergicznych, materace te gwarantują również maksymalny komfort i wygodę, dopasowując się do Twojego ciała.

Posiadają zamek błyskawiczny, który umożliwia łatwą i szybką wymianę materaca nawierzchniowego

Materac nawierzchniowy można w każdej chwili wyprać w pralce w warunkach domowych

Dzięki możliwości personalizacji, Twój materac będzie dokładnie taki, jak marzysz.

Po czym poznać najlepszy matrac dla alergika?

Idealne materace dla alergików powinny posiadać wszystkie wymienione wyżej właściwości, a mianowicie powiny być uszyte z tkanin, które zwalczają wszelkich nieprzyjaciół alergika - roztoczy, kurzu, grzybów, drobnoustrojów. Materace antyalergiczne powinny być łatwe do utrzymania w czystości, a zatem konieczny jest ściągalny pokrowiec, który będziemy mogli regularnie prać w pralce.

Konstrukcja materaca dla alergika powinna zapewnić mu łatwy przepływ powietrza, ale mieć jednocześnie zwartą strukturę, aby w jego środku nie było miejsca do gromadzenia się kurzu i innnych szkodliwych drobin.

Producent PlantPur w 50% zastąpił szkodliwe substancje ropopochodne ekologicznymi olejami roślinnymi, które pozwolą Ci świadomie zadbać o Twoje zdrowie w czasie snu.

Zważywszy na to, że aż 40% domostw ma problem z alergenami, a około 50% Polaków uczulona jest na roztocza,trawy oraz brzozę, tak naprawdę każdy z nas powinien przy zakupie wziąć pod uwagę materac dla alergika, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Po dłuższym użytkowania materaca najczęstszym problemem jest nie tylko jego naturalne zużycie, odkształcanie, ale przede wszystkim to, że materace zwyczajne się brudzą i zaczynają sprawiać wrażenie niehigienicznych. Wybierając materac antyalergiczny, z którego możesz w każdej chwili zdjąć pokrowiec i wyprać go w pralce, możesz mieć pewność, że będziesz mógł cieszyć się nim przez lata.

Kupując materace dla alergików PlantPur, otrzymujesz - w zależności od modelu - nawet do 30 lat gwarancji oraz 101 dni testów i możliwość darmowego zwrotu.

Poszukujesz więcej informacji?Masz jeszcze jakieś pytania?

Skorzystaj z bezpłatnej
porady naszego doradcy

Witamy Nowego Członka Rodziny - Świętuj z Nami!!!

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-23%

z kodami rabatowymi

-23% Sprawdź