Materace do spania PlantPurTM Natural

materac

Materace do spania PlantPurTM Natural zostały stworzone dla osób, które preferują klasyczne materace piankowe ale cenią sobie ekologię, komfort oraz jakość. Nasza wizja opiera się na dostępności technologii PlantPur w każdym domu więc dostosowujemy się do potrzeb oraz możliwości każdej rodziny.

Gwarancja jakości

Materace do sypialni szyjemy tylko z tkanin o wysokiej gramaturze, niezawierających syntetycznej owaty oraz posiadających wymagane certyfikaty. Nasza idea opiera się także na wykorzystywaniu składników naturalnych i ekologicznych w naszych produktach. Dzięki temu głównym materiałem, z którego wykonujemy pokrowce jest dzianina celulozowa produkowana z odpadów drewna bukowego.

Niezawodność

Każdy z nas stara się wybierać produkty, które sprostają naszym wymaganiom jakościowym a jednocześnie będą trwałe i niezawodne - niezależnie czy wybierzesz materac dwuosobowy czy jednoosobowy. Dzięki skrupulatnym i wieloletnim testom na nasz materac dajemy Państwu 7 lat gwarancji.

Co wyróżnia nasze materace do sypialni

7 lat gwarancji | 4 lata testów | 3 patenty | 2 wzory zastrzeżone

Idealny komfort

Nasze samopoczucie podczas dnia zależy od tego, jak spędzamy noc. Materace do spania z pianki termoelastycznej PlantPurTM Natural dają gwarancję wyspania. To materac dopasuje się do Twojego ciała.

Oleje roślinne

W naszych materacach substancje ropopochodne do 50% zostały zastąpione naturalnymi olejami roślinnymi. Dzięki temu są to dobre dla zdrowia materace do sypialni.

materiał antybakteryjny

Wykończenie tkaniny Antybakterial pokryte jest mikrobiologicznymi, pro-biotycznymi warstwami Freshe, które mają za zadanie skutecznie zwalczyć bakterie, grzyby i roztocza. Nasz materac dwuosobowy, czy też jednoosobowy jest dobry dla alergików.

Ściągany top

Przyszyty zamkiem błyskawicznym materac nawierzchniowy pełni funkcję warstwy komfortowej oraz ochronnej materaca PlantPurTM Natural. Zastrzeżony wzorem przemysłowym i użytkowym pozwala na łatwe pranie w warunkach domowych.

Naturalny komfort

Przemyślany każdy element

Materac do spania PlantPurTM Natural został zbudowany z dwóch rodzajów pianek. Pierwsza warstwa to ekologiczna pianka PlantPurTM HR z dodatkiem oleju kokosowego. Jest to pianka, która charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz odpornością na odkształcenia, wykonana w specjalnej technologii zwanej moletkowaniem, dzięki czemu na powierzchni pianki pojawiają się równomierne wgłębienia, które gwarantują prawidłowe ułożenie ciała podczas snu, oraz poprawiają krążenie krwi.

Ponadto powierzchnia moletkowana może być stosowana w profilaktyce przeciwodleżynowej, a także do samego leczenia odleżyn. Drugą warstwę stanowi pianka PlantPurTM Visco zawierająca do 50% olejów roślinnych, dzięki której materac jest wygodny i komfortowy.

Budowa materaca do spania

Wytworzony z olejów roślinnych

Kompozyt HR + pianka moletkowa

Pianka poliuretanowa z dodatkiem oleju kokosowego 20 cm

PlantPurTM Visco

  • Termoelastyczna pianka Visco zawierająca do 50% olejów roślinnych o gęstości 50kg/m3 i grubości 3 cm.

szczegóły materaca 

Dane techniczne

Wyprodukowano

Nasze roślinne materace do spania PlantPurTM Natural produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni.

Warstwy

PlantPurTM Natural składa się z  dwóch warstw o łącznej grubości 23 cm.

  • Pierwsza warstwa to baza materaca. Wykonana z pianki PlantPurTM HR (35kg/m3) z dodatkiem oleju kokosowego 20 cm. Baza nadaje materacowi stabilność i trwałość, ponadto powierzchnia moletkowana gwarantuje prawidłowe ułożenie ciała oraz poprawia krążenie krwi. Dzięki zastosowanej piance o zwiększonej gęstości udzielamy na materac 7 lat gwarancji.
  • Druga warstwa składa się z pianki PlantPurTM Visco (50kg/m3) o wysokości 3 cm, która nadaje materacowi komfort, oraz sprawia, że dostosowuje się on idealnie do ciała śpiącego. Jest ona przymocowana do bazy materaca zamkiem błyskawicznym.

Również dostępna jest personalizacja według preferencji konsumenta proporcje Visco: 4 cm, 6 cm lub 8 cm. Pełni ona funkcje elementu dopasowującego się do kształtu ciała.

Tkaniny

Do szycia naszych zastrzeżonych wzorem przemysłowym i użytkowym pokrowców używamy tkanin o wysokiej gramaturze bez dodatku syntetycznej owaty. Materace do sypialni PlantPurTM Natural łączą ze sobą trzy typy tkanin:

  • Bodno: bok materaca został wytworzony z dzianiny celulozowej (o gramaturze 480g /m2) nasączonej ekstraktem oliwy z oliwek. Dzianina PlantPurTM Olive Oil wykonana jest z włókien celulozowych pochodzących z drewna bukowego. Włókno celulozowe PlantPurTM Oilive Oil nasączane jest wyciągiem z drzewek oliwnych.
  • Ochronna: PlantPurTM Antybakterial jest to w 100% poliestrowa dzianina o gramaturze 300g/m2. Wykonana przy użyciu znanej na całym świecie technologii — Freshe. Wykończenie tkaniny pokryte jest mikrobiologiczną, pro-biotyczną warstwą Freshe, która skutecznie zwalcza bakterie, grzyby i roztocza, działając antyalergicznie.

Konfiguracja:

  • PlantPurTM Aloes wykonana jest ze stuprocentowej poliestrowej dzianiny (o gramaturze 340 g/m2), z dodatkiem leczniczego ekstraktu z liści aloesu.

Rozmiary

Materace do sypialni PlantPurTM Natural dostępne są jako materac jednoosobowy lub materac dwuosobowy, w rozmiarach:
80 cm x 200 cm, 90 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 200 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm.
Wykonujemy także materace na wymiary niestandardowe.

Wysyłka

Każdy materac wysyłany jest prosto z naszej fabryki. W zależności od rodzaju konfiguracji czas oczekiwania to około 3-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Przy rozładunku kuriera wskazana jest pomoc dodatkowej osoby do wniesienia materaca.

Koszty wysyłki

Każda przesyłka na terenie Polski jest darmowa. Przesyłki na terenie UE rozpatrywane są indywidualnie poprzez kontakt mailowy.

Gwarancja

Skrupulatne oraz rygorystyczne testy dają nam możliwość udzielania 7-letniej gwarancji na wkład kompozytowy.
Przeczytaj więcej

Certyfikaty

Wszystkie tkaniny posiadają:

  • OEKO-TEX® Standard 100, Class 1
  • Badania dermatologiczne z JSH Hamilton International.

Wszystkie pianki posiadają certyfikat:

  • OEKO-TEX® Standard 100, Class 1
  • PZH Atest higieniczny

101 Nocy testów – Darmowy zwrot

Przeżyj baśń do 101 Nocy bezpiecznych i komfortowych testów, a może ona nigdy się nie skończy.

Zalety materaca

Materace do sypialni z pianki termoelastycznej PlantPurTM Natural przewyższają zalety znanych na rynku produktów, usuwając ich wady.

Pokrowiec oraz materiał

Witaj w świecie miłego dotyku

Materac PlantPurTM Natural składa się z  dwóch warstw. Pierwsza to baza materaca, druga to przyszyty zamkiem błyskawicznym materac nawierzchniowy. Warstwy materaca posiadają osobne pokrowce, które łączy zamek błyskawiczny. To właśnie charakteryzuje dobre materace do spania.

Do szycia naszych zastrzeżonych wzorem użytkowym i przemysłowym pokrowców używamy tkanin o wysokiej gramaturze bez dodatku syntetycznej owaty. Materac dwuosobowy lub jednoosobowy PlantPurTM Natural łączy ze sobą trzy typy tkanin:

Bodno

Bok materaca został wytworzony z dzianiny celulozowej (o gramaturze 480g /m2) nasączonej ekstraktem oliwy z oliwek.

Ochrona

PlantPurTM Antybakterial jest to w 100% poliestrowa dzianina o gramaturze 300g/m2. Wykończenie tkaniny pokryte jest mikrobiologiczną, pro-biotyczną warstwą Freshe, która skutecznie zwalcza bakterie, grzyby i roztocza.

Komfort - PlantPurTM Aloes

PlantPurTM Aloes wykonana jest ze stuprocentowej poliestrowej dzianiny (o gramaturze 340 g/m2) z dodatkiem leczniczego ekstraktu z liści aloesu.

Zaprojektowany na każde łóżko

Szerokie zastosowanie

Boksy stelaże zabudowane

Bez względu na kształt Twojego łóżka, PlantPurTM Natural wpasuje się doskonale.

Łóżka bez stelaża

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać materac do łóżka bez stelaża, PlantPurTM jest idealnym rozwiązaniem.

Na stelaż

PlantPurTM Natural to również dobre materace do spania do łóżek ze stelażami.

Znajdź odpowiedni rozmiar

Dopasowany do Ciebie

Jeśli Twoje łóżko ma niestandardowy wymiar? Skontaktuj się z Doradcą PlantPur

kup teraz

Materace do spania blisko natury - dla naszwgo zdrowia

W dzisiejszych czasach chcemy być blisko z przyrodą, by zminimalizować skutki życia w zanieczyszczonym środowisku miast, dlatego w odpowiedzi na te potrzeby, do wykonania naszych materacy wykorzystujemy drogocenne oleje roślinne. W ten sposób nasze materace do spania minimalizują użycie szkodliwych substancji ropopochodnych i pomagają nam stworzyć idealne środowisko dla zdrowego snu. Dodatkowo wykończenie tkaniny Antybakterial pokryte jest mikrobiologicznymi, pro-biotycznymi warstwami Freshe, co jest znakomitym rozwiązaniem dla każdego alergika. Wypróbuj już teraz nasze zdrowe materace do sypialni i ciesz się zdrowiem w bliskości z naturą razem z nami!

Materace do sypialni, na które trzeba zwrócić uwagę

O indywidualności i personalizacji naszych materacy świadczy fakt, iż wykonane są one z wysokiej jakości tkanin, z ekstraktem z liści aloesu, włókien pochodzących z drewna bukowego oraz dodatku luksusowej wełny kaszmirowej. Wyjątkowy wzór i ręczne szycie czyni je unikatowymi, a to daje nam poczucie, że nasze materace do sypialni będą najlepszym wyborem dla każdego domu. Funkcjonalne materace do spania w rozsądnej cenie to dla nas priorytet, a przy tym staramy się zapewnić to co dla Ciebie najważniejsze - wygoda, zdrowie i bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich.

Materac dwuosobowy w nietypowej wielkości? My lubimy wyzwania!

Nasze niestandardowe podejście sprawia, że tylko od Twoich oczekiwań zależy jakiego rodzaju i jakich rozmiarów będzie Twój materac dwuosobowy. Twoje potrzeby są naszymi potrzebami. Razem z naszymi doradcami PlantPur zapewnimy Tobie i Twoim najbliższym komfortowy sen przez długie lata. Wyzwania, jakie przed sobą stawiamy codziennie, mają na celu wyeliminowanie bólu kręgosłupa, zagwarantować maksymalny wypoczynek i świetne samopoczucie na co dzień, bo dla nas liczy się Twoje zdrowie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar