Materac nawierzchniowy
w materacach PlantPur

Każdy materac PlantPur posiada swój własny ściągalny materac nawierzchniowy. Jako jedyny producent materacy na świecie gwarantujemy dwa materace w jednym. Nie musisz już zastanawiać się, czy dokupić dodatkowy materac nawierzchniowy, gdyż otrzymujesz go w cenie. Dobre i najlepsze materace do spania charakteryzują się troską o higienę i wysoką łatwością użytkowania.

Materac do spania? Najważniejsza jest higiena

Wysoka higiena

Według najnowszych badań, 40% domostw zmaga się z obecnością alergenów psa, kota, roztoczy kurzu domowego i karalucha. Dzięki ściągalnemu pokrowcowi nawierzchniowemu możesz bardzo łatwo wyprać zabrudzony pokrowiec i pozbyć się pasożytów, aby Twój materac do spania zawsze był w 100% higieniczny.

0

%

domostw ma problem z alergenami

~

0

%

Polaków jest uczulona na roztocza, trawy oraz brzozę

Możesz go wyprać w pralce

W przeciwieństwie do tradycyjnego materaca, ściągalny pokrowiec nawierzchniowy materacy PlantPur można w całości bezpiecznie wyprać w warunkach domowych, bez konieczności oddawania do drogiej pralni. To cecha, którą charakteryzują się najlepsze materace.

Dobry dla alergików

Dzięki możliwości wyprania ściągalnego materaca nawierzchniowego PlantPur pozbywasz się alergenów, które gromadzą się każdego dnia.

Higiena snu, to również czystość!

Po dłuższym użytkowaniu, częstym problemem materacy do spania jest to, że zwyczajnie się brudzą i zaczynają sprawiać wrażenie niehigienicznych, zresztą zerknij na swój materac i oceń w jakim jest stanie, a zrozumiesz o czym mowa.

Czystość materacy PlantPur

W najlepszych materacach PlantPur czystość możesz utrzymać dzięki specjalnemu, materacowi nawierzchniowemu. Ściągalny materac nawierzchniowy dzięki zamkowi błyskawicznemu jest połączony z bazą materaca. Już nie musisz trudzić się i ściągać całego pokrowca. Wystarczy odpiąć suwak zamka materaca nawierzchniowego, ściągnąć pokrowiec i nastawić pranie.

Funkcjonalność, jaką charakteryzują się najlepsze materace

Materac do spania na lata?

Przymocowany zamkiem błyskawicznym materac nawierzchniowy pełni funkcję warstwy komfortowej oraz ochronnej materaca PlantPur . To właśnie dzięki niemu baza materaca służy Ci na lata, wymieniasz tylko materac nawierzchniowy. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż wymiana całego materaca.

0

lat

gwarancji spokojnego i wygodnego snu
0

dni

testów i możliwość darmowego zwrotu

2 materace w 1

Nie musisz już zastanawiać się, czy dokupić dodatkowy materac nawierzchniowy, gdyż otrzymujesz go w cenie. Dobre i najlepsze materace do spania charakteryzują się troską o higienę i wysoką łatwością używania.

Jakość

Do produkcji materaca wykorzystaliśmy najwyższej jakości tkaniny o wysokiej gramaturze bez dodatku syntetycznej owaty. Dzięki temu uzyskaliśmy sprężystość punktową pianek, które nie są tłumione usztywniającym przepikowaniem. Pozwala to również na częste pranie materaca bez obawy, że materiał się zniszczy lub zmechaci. Tego typu najlepsze materace posłużą nam na naprawdę długie lata.

Wzory zastrzeżone

Materac nawierzchniowy to unikatowe na rynku materacy rozwiązanie, które zostało przez nas stworzone, posiadamy na niego 2 wzory zastrzeżone: przemysłowy oraz użytkowy. Dzięki temu jesteśmy jedynym producentem materacy na świecie, oferującym tego typu rozwiązanie.

Pianka na miarę Twoich potrzeb

Na różnych etapach naszego życia potrzebujemy innego materaca do spania, np. gdy zmienia się masa naszego ciała lub cierpimy na bóle kręgosłupa. Możesz wybrać piankę materaca nawierzchniowego według własnych preferencji, a następnie zmieniać ją, bez konieczności wymiany materaca bazowego. Tak, aby mieć pewność, że posiadasz najlepszy materac dla Ciebie.

Indywidualny komfort

W materacach serii PlantPur Composite możesz wybrać materiał pokrowca w ściągalnym materacu nawierzchniowym. Piankę w materacu nawierzchniowym możesz dowolnie obracać i testować między pianką PlantPur HR oraz PlantPur Visco. To od Ciebie zależy, który poziom komfortu najbardziej Tobie odpowiada.

Co powinno decydować o wyborze
materaca z rodziny PlantPur?

Poza komfortem, wygodą i dopasowaniem materaca do Twoich potrzeb jednym z ważniejszych elementów jest jego trwałość, nie jest to część sypialni, którą wymieniamy regularnie i często, należy więc dobrać taki materac, aby niezależnie od okoliczności użytkowania służył nam wyjątkowo długo - tak, jak robią to najlepsze materace.

Materace do spania PlantPur zostały przygotowane i przemyślane pod każdym względem, dzięki czemu inwestujesz w najlepszy materac na długie lata, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wiesz, że jeszcze długo na rynku nie pojawi się nic lepszego.

Główne zalety ściąganego materaca
nawierzchniowego PlantPur

Dobry dla alergików

Znacząco poprawia higienę

Poprawia komfort i wygodę snu

Zamek błyskawiczny umożliwia łatwą oraz szybką wymianę materaca nawierzchniowego

Materac nawierzchniowy można wyprać w warunkach domowych

Indywidualny komfort

Poznaj nasze ekologiczne, najlepsze materace z rodziny PlantPur