Blog

Co jeść na kolację, aby dobrze się wysypiać?

Co jeść na kolację, aby dobrze się wysypiać?

PlantPur

Co jeść na kolację, aby się dobrze się wyspać? Pewnie kazdy z nas zadał sobie to pytanie chociaż raz.  Na zdrowy i mocny sen ma wpływ bardzo wiele czynników. Wygodny materac, aktywność fizyczna, umiejętność zrelaksowania się oraz oczywiście odpowiednia dieta, szczególnie w postaci zbilansowanej kolacji. Ten ostatni posiłek w dniu powinien sprzyjać łatwemu i komfortowemu zasypianu, a nie być powodem złego samopoczucia. Co warto spożywać na kolację, aby wysypiać się po królewsku

Sypialnia w stylu nowojorskim - loftowe, nowoczesne wnętrze

Sypialnia w stylu nowojorskim - loftowe, nowoczesne wnętrze

Inspiracje do sypialni

Jednym ze stylów aranżacji wnętrz, na jakie natkniemy się z pewnością, poszukując inspiracji do metamorfozy sypialni, jest styl nowojorski. Wbrew pozorom, nie jest to propozycja tylko dla miłośników Nowego Jorku - wnętrze to wcale nie jest wypełnione dekoracjami i gadżetami nawiązującymi do tego miasta, jak wydawałoby się, sugerując się nazwą stylu! Sypialnia w stylu nowojorskim to wnętrze niesamowicie eleganckie, ale i przytulne jednocześnie. Często określa się je jako “butikowe”, ze względu na klasę, szyk i symetrię, jaka charakteryzuje takie aranżacje. Jak wygląda taka typowa nowojorska sypialnia i jak ją urządzić w naszym Polskim mieszkaniu lub domu? Sprawdź inspiracje i proste pomysły, jak osiągnąć wymarzony, nowojorski efekt w swojej sypialni!

Producent materacy Wrocław - postaw na jakość!

Producent materacy Wrocław - postaw na jakość!

PlantPur, Materac

Dla wielu osób odpoczynek jest niezwykle ważną czynnością. Najczęściej i najchętniej wybieraną formą relaksu jest sen, ponieważ to właśnie on decyduje o tym, czy jesteśmy wypoczęci oraz mamy siły do działania. Niekiedy jednak, nawet odpowiednia ilość snu nie jest w stanie zapewnić nam oczekiwanych rezultatów. Dzieje się tak przed jeden czynnik, który odgrywa niezwykle ważną rolę w całym procesie. Tym czynnikiem jest materac. Źle dobrany, bądź słabej jakości materac z pewnością nie przyczyni się do odpowiedniej regeneracji ani poprawy naszego samopoczucia, wręcz przeciwnie. Wstaniemy obolali, poirytowani i niewyspani. Nasuwa się więc pytanie, w jaki sposób wybrać odpowiedni dla nas materac? Przede wszystkim trzeba zacząć od wyboru sklepu, który go oferuje. Na chwilę obecną, wybór ten jest naprawdę duży, jednak tylko nieliczne firmy posiadają materace o wysokiej jakości. Jeżeli poszukujemy sklepu, który jest w pobliżu, warto wprowadzić w wyszukiwarkę frazę, dodając do niej nazwę miasta, jak na przykład 'producent materacy Wrocław'.