Blog

5 cech, jakie powinien posiadać materac dla niemowlaka

5 cech, jakie powinien posiadać materac dla niemowlaka

Materac

Odpowiednio dobrany materac dla niemowlaka to niezbędna inwestycja w życiu każdej powiększającej się rodziny. W pierwszych miesiącach życia maluszek przesypia bowiem 16-18 godzin na dobę! Liczba ta spada do około 14 godzin aż do osiągnięcia wieku przedszkolnego. Na jakie czynniki zwrócić uwagę przy wyborze materaca do łóżeczka<? Poznaj pięć najważniejszych cech idealnego materaca dla niemowlaka!

Po co kupuje się materace nawierzchniowe?

Po co kupuje się materace nawierzchniowe?

PlantPur, Materac

Materac nawierzchniowy może wydawać się tylko półproduktem, które ma niewielkie zastosowanie i równie niewielkie korzyści. Nic bardziej mylnego. W niektórych sytuacjach sprawdzi się doskonale i zupełnie zaspokoi nasze potrzeby. Wobec tego, po co kupować materace nawierzchniowe? Komu się przydadzą?

Materac termoelastyczny - dla kogo? Co daje?

Materac termoelastyczny - dla kogo? Co daje?

Materac

Wszyscy wiemy, jak ważny jest sen dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Co do tego nikt chyba nie ma już dzisiaj żadnych wątpliwości. Niedostateczna ilość odpoczynku sprawia, że spada nasza wydajność w pracy, odporność, nasz organizm funkcjonuje znacznie gorzej. Ale jakie znaczenie dla naszego zdrowia ma niewłaściwie dobrany materac? Materac sprężynowy, materac termoelastyczny czy lateksowy? Który z nich zapewni nam najwięcej korzyści?

Wysokie łóżko do sypialni - design i wygoda

Wysokie łóżko do sypialni - design i wygoda

PlantPur, Inspiracje do sypialni

Zwiedzając pałace dawnych możnych i królów olbrzymie wrażenie robią przepastne sypialnie z wysokim sufitem, pośrodku których stoi królewskie łoże. Na szczęście nie trzeba kupować pałacu za wygraną na loterii, by się przekonać, dlaczego władcy upodobali sobie wysokie łóżka do sypialni. Szerokie i przestrzenne, oferują niespotykaną wygodę. Możesz wybierać spośród wielu designów i materiałów - dobre i wygodne łóżko do sypialni będzie jej ukoronowaniem.

Co zrobić by zmotywować się do ćwiczeń?

Co zrobić by zmotywować się do ćwiczeń?

PlantPur

Końcówka roku zbliża się nieubłaganie - zgodnie ze stałym cyklem i rytmem. To doskonały czas na przemyślenia i próba podsumowania naszych sukcesów oraz tych nie do końca udanych postanowień. Być może wśród nich były regularne treningi i dbanie o zdrowie. A na ile Tobie udało się zapewnić ciału i umysłowi odpowiednią dawkę ruchu? Zabrakło chęci, czasu? Poniżej podpowiadamy jak zmotywować się do ćwiczeń i szybko zapomnieć o wcześniejszych, treningowych niepowodzeniach!

Stelaże do łóżek dobrej jakości - na co zwrócić uwagę

Stelaże do łóżek dobrej jakości - na co zwrócić uwagę

PlantPur

Komfort snu to nie tylko zasługa wygodnego materaca, ten musi się jeszcze na czymś oprzeć. Te trzeszczące pod nami kawałki desek pełnią ważną rolę w amortyzacji. Stelaż pod materac dostarcza jeszcze więcej oparcia i elastyczności, ale przede wszystkim zapewnia też wentylację materaca, tak ważną dla zachowania jego świeżości i właściwości. Materac ze stelażem można kupić w komplecie lub oddzielnie skupiając się na najważniejszych kryteriach wyboru. Czym kierować się przy kupnie materaca opisaliśmy już tutaj, dziś przyjrzymy się co cechuje stelaże do łóżek dobrej jakości.

Gdzie kupić łóżko do sypialni?

Gdzie kupić łóżko do sypialni?

PlantPur

Projektowanie wyglądu pomieszczeń w naszym domu, to zadanie, które większość z nas wykonuje z przyjemnością. Możemy urzeczywistnić nasze marzenia związane z osobistą przestrzenią, w której spędzamy czas. Sypialnia to wyjątkowo osobiste miejsce, dlatego chcemy by w pełni odpowiadało naszym potrzebom zarówno estetycznym jak i funkcjonalnym. Wybór łóżka, które spełnia oba zadania, może być trudny. Modne łóżka mogą nie być wygodne, a wygodne niekoniecznie nam się podobają. Bez obaw - naprawdę da się to połączyć.

Materace dziecięce - sklep, któremu warto zaufać

Materace dziecięce - sklep, któremu warto zaufać

Materac

Gdy na świecie ma wkrótce pojawić się nasze dziecko, staramy się wszystko bardzo dobrze zaplanować - od imienia, poprzez kolor ścian w jego pokoju, na zabawkach kończąc. Przy wyborze niektórych niezbędnych rzeczy musimy jednak kierować się czymś więcej, niż tylko gustem - najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie malucha. Jednym z nich są materace dziecięce. Sklep oferujący takie artykuły musi wzbudzić nasze bezwzględne zaufanie. Czy wobec tego, mając do wyboru tyle miejsc, gdzie sprzedawane są materace dziecięce, sklep internetowy w ogóle wart jest rozważenia?