Materace rehabilitacyjne Plantpur, certyfikowane materace korekcyjne

Materac

HO HO HO ! Mikołaj już tuż tuż - świętuj z PlantPur

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-17%

z kodami rabatowymi

-17% Sprawdź
Materace rehabilitacyjne Plantpur, certyfikowane materace korekcyjne

Współczesne materace rehabilitacyjne Plantpur łączą cechy klasycznego materac do spania z rehabilitacyjnym. Są estetyczne i z powodzeniem można na nich spać każdej nocy. Zredukowanie do minimum ropopochodnych związków oraz wykończenia pokrowca dają właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.
 
Materac rehabilitacyjny PlantPur Composite jest polecany dla osób z wadami postawy i poważnymi schorzeniami kręgosłupa. Tymczasem, jak wynika z badań, aż 90% dzieci w Polsce ma wady postawy, wśród dorosłych Polaków jest niewiele lepiej. Cierpimy z powodu bólu kręgosłupa, karku i bólu głowy, a dolegliwości te nieleczone z biegiem czasu będą bardziej uciążliwe.

Wielogodzinna praca przy komputerze, rezygnacja z aktywności fizycznej to główne przyczyny wad postawy w naszym społeczeństwie. Młode pokolenie dodatkowo nadwyręża swój kręgosłup, dźwigając zbyt ciężkie plecaki i spędzając wolny czas na grach komputerowych.

"90% dzieci i młodzieży w Polsce ma wady postawy"

Lata zdalnej nauki sprawiły, że dzieci i młodzież przeniosła swój świat do sieci. Uczniowie i studenci chętniej komunikują się przez internet i telefon niż podczas tradycyjnej rozmowy. Młodzi ludzie coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu, rzadziej uprawiają sporty w realnym świecie, wybierając turnieje w wirtualnej rzeczywistości. A to oznacza, że jeszcze więcej czasu spędzają w niezdrowej pozycji, siedząc przy komputerze.

Profilaktyka na zdrowy kręgosłup, czyli materace rehabilitacyjne już od najmłodszych lat

Niezastąpiony w profilaktyce redukcji i korekcji wad postawy jest materac rehabilitacyjny. Materace korekcyjne Plantpur to odpowiedź na współczesne potrzeby społeczeństwa. Komfortowe do spania, estetyczne, doskonałe do każdego łóżka. Czy wiesz, że aż 1/3 naszego życia poświęcamy na sen? W przypadku pracowników biurowych, dzieci i młodzieży pozostałe ⅔ doby to prawie w całości czas spędzony przy biurku, konsoli lub – co gorsza – z laptopem na kolanach. Warto zatem wykorzystać sen na korekcję wad postawy i spanie na materacu korekcyjnym. Zamiast cierpieć każdego poranka z powodu bólu kręgosłupa, przyglądać się jak nasza pociecha garbi się i rośnie jej wdowi garb, warto zainwestować w profesjonalny materac korekcyjny do spania.

Czy wiesz, że nieleczone wady postawy prowadzą do poważnych problemów z kręgosłupem? Rehabilitacja i poważne zabiegi ortopedyczne to przyszłość nasza i naszych dzieci, jeśli w porę nie zadbamy o zdrowie i kondycję kręgosłupa.

Materac rehabilitacyjny do łóżka, czyli korekcyjne materace do spania Plantpur

Materace korekcyjne Plantpur to nowoczesne materace do spania, które występują we wszystkich standardowych wymiar i pasują do łóżek. Pokryte białym estetycznym materacem nawierzchniowym nie odróżniają sie od klasycznych materacy do spania. Wysokiej jakości przyjemny dla skóry materiał pokrowca sprawia, że materace korekcyjne Plantpur są równie komfortowe i estetyczne jak tradycyjne. Korekcja wad postawy w nocy to najlepszy możliwy sposób na zachowania kręgosłupa w dobrej kondycji przez długie lata. Chcesz dbać o swój kręgosłup każdego dnia? Zamień tradycyjny materac do spania na rehabilitacyjny Plantpur, różnicę poczujesz już po pierwszej nocy. Martwisz się o postawę swojego dziecka, które spędza za dużo czasu przy komputerze lub konsoli? Materac korekcyjny to sposób na zdrowe i szczęśliwe dziecko oraz prosty kręgosłup przez całe jego życie. Zadbaj o swoje dziecko już teraz!

Materace rehabilitacyjne Plantpur są dedykowane do spania, a to oznacza, że śpiąc, rehabilitujesz swój kręgosłup. Twoje dziecko zaczyna się garbić, a Ty nie wiesz jak temu zaradzić? Systematyczne spanie na materacu rehabilitacyjnym to komfortowy sen w rekomendowanej anatomicznej pozycji. Twoja pociecha przez całą noc prostuje swój kręgosłup, nabiera prawidłowych nawyków i koryguje swoją postawę. Z wirtualną rzeczywistością, w której twoje dziecko czuje się jak ryba w wodzie, nie wygrasz, ale możesz zniwelować negatywne skutki spędzania wielu godzin przy komputerze.

Materac_rehabilitacyjny_do_łóżka_czyli_korekcyjne_materace_do_spania_Plantpur

Dlaczego warto wybrać materac rehabilitacyjny Plantpur?

Materace rehabilitacyjne Plantpur to połączenie komfortowego materaca do spania z rehabilitacyjnym. Co to oznacza w praktyce? Nasze materace korekcyjne są równie wygodne, jak tradycyjne, a w czasie snu korygują wady postawy. Specjalnie opracowana budowa materaca sprawia, że przez całą noc śpisz w rekomendowanej anatomicznej pozycji. Wszystkie mięśnie rozluźniają się, a kręgosłup jest wyprostowany. Po takiej nocy budzisz się zregenerowany, wypoczęty i bez bólu kręgosłupa, karku i głowy. Po przebudzeniu nie odczuwasz typowych dolegliwości, które towarzyszą osobom spędzającym wiele godzin przy biurku czy komputerze.

Materace rehabilitacyjne Plantpur na zdrowy kręgosłup

Osoby cierpiące na wrodzone i nabyte wady kręgosłupa, które zmagają się z bólem przez większą część swojego życia. Uczęszczające na rehabilitację i poddające się innym zabiegom leczenia i korekty wad postawy, a także leczenia bólu w pierwszej kolejności powinny zamienić zwykły materac na rehabilitacyjny. Taki, który koryguje wady postawy, pozwala spać w zdrowej pozycji ciała i wykształca prawidłowe nawyki podczas snu. To z myślą o nich powstały pierwsze materace ortopedyczne Plantpur.

  • Spanie w anatomicznej niewymuszonej pozycji, w której kark jest ułożony na tym samym poziomie, co reszta kręgosłupa pozwala na regenerację całego układu kostnego, wszystkich mięśni i wyrabia lub przywraca prawidłową postawę.
  • Duża powierzchnia podparcia sprawia, że śpisz na materacu, a nie na swoich kończynach czy plecach. Eliminacja nacisku na poszczególne części ciała umożliwia swobodny przepływ krwi przez cały organizm i rozluźnienie wszystkich mięśni, odciążenie stawów i układu kostnego.

Materace-rehabilitacyjne-Plantpur-na-zdrowy-kręgosłup

Materace rehabilitacyjne Plantpur, dlaczego warto wybrać Plantpur?

Materace rehabilitacyjne PlantPur Composite i PlantPur Natural „Composite HR” to dwa wyjątkowe nowoczesne materace korekcyjne i rehabilitacyjne, które powstały przy zastosowaniu najnowszej technologii. Mają właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, są wolne od toksycznych klejów i zapewniają zdrowy komfortowy sen każdej nocy. Plantpur ma w sprzedaży dwa rodzaje materacy rehabilitacyjnych, każdy z nich spełnia wymogi użytkownika, dlatego bez problemu każdy może spać tak, jak mu jest wygodnie.

PlantPur Composite materac rehabilitacyjny składający się z dwóch warstw o grubości 27 cm. Pierwsza z nich to dedykowana baza o grubości 20 cm, druga to 6 cm materac nawierzchniowy montowany na zamek błyskawiczny. Odsuwany top jest przystosowany do prania w pralce, dlatego twój materac zawsze jest czysty i wolny od kurzu, resztek skóry i roztoczy.

Materac_Rehabilitacyjny_Composite

PlantPur Natural to materac korekcyjny który również jest zbudowany z dwóch materacy przyszytych na zamek błyskawiczny. Łącznie posiada on 24 cm grubości. Pierwsza warstwa to baza zbudowana z połączenia wysokolestycznej moletki z pianką Hight Desnisty (pianka o wysokiej gęstości).  Druga to przyszyta na zamek błyskawiczny 3 cm warstwa pianki teroleastycznej. 

Materac_Korekcyjny_Natural

W obydwu materacach materac nawierzchniowy posiada warstwę z pianki termoelastycznej, która pod naciskiem ciała dopasowuje się do jego kształtu i zmniejsza nacisk na poszczególne części ciała i zapewnia największe możliwe podparcie. Pianka termoelastyczna zapewnia również swobodny równomierny przepływ krwi przez wszystkie partie ciała i prawidłowe krążenie. Jest ona ekologiczna, dodatkowo do produkcji materaca Plantpur stosowane są żywiczne kleje, dzięki czemu w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów jest on pozbawiony ropopochodnych substancji, które są silnym alergenem i mogą wydzielać nieprzyjemny zapach.

Przeciwodleżynowy materac rehabilitacyjny PlantPur 

W materacach Composite oraz Natural zastosowano Piankę moletkowaną która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu zapobiega powstawaniu odleżyn, nawet u osób, które w pozycji leżącej spędzają cały dzień. W przeciwieństwie do klasycznych materacy przeciwodleżynowych PlantPur wygląda bardzo estetycznie i nie wydziela charakterystycznego dla materacy medycznych. Ponadto jest to materac przeciwodleżynowy idealny do łóżka do spania, ponieważ jest produkowany we wszystkich standardowych wymiarach. Zapomni o bólu kręgosłupa, śpij zdrowo i wygodnie na materacach rehabilitacyjnych Plantpur.

Certyfikowana jakość materacy rehabilitacyjnych i przeciwodleżynowych

Materace rehabilitacyjne i przeciwodleżynowe Plantpur posiadają wszystkie wymagane certyfikaty dla wyrobów medycznych. To najwyższej jakości produkty, dzięki którym dbasz o kręgosłup swój i swoich bliskich każdej nocy. Na bazę materaca Composite dajemy 30 lat gwarancji a na bazę materaca Natura 7 lat. To gwarantowana najwyższa jakość poparta wieloletnimi testami i tysiącami zadowolonych klientów.

wróć do listy