Materace niemowlęce na wymiar - zamów od producenta!

PlantPur,Materac
Materace niemowlęce na wymiar - zamów od producenta!

Kiedy na świat ma przyjść nowy członek rodziny stajemy przed wieloma trudnymi decyzjami. Zastanawiamy się, planujemy i wybieramy. Dziecko wymaga specjalnie zaaranżowanej przestrzeni - z której najważniejszą częścią jest oczywiście wygodne miejsce do spania. W tym przypadku powinniśmy kierować się przede wszystkim zdrowiem naszego malucha i wybrać wygodny nowoczesny materac o odpowiednim dla niego rozmiarze.

Czy materace niemowlęce na wymiar, to dobre rozwiązanie?

Wybierając rozmiar materaca dla naszego dziecka często musimy znaleźć kompromis pomiędzy naszymi chęciami a możliwościami naszego mieszkania. Współcześnie bardzo często borykamy się ze zbyt małym metrażem. Najpopularniejszymi rozmiarami materacy dla dzieci są:

  • 120 x 60 - najmniejszy rozmiar, odpowiedni dla najmłodszych dzieci
  • 140 x 70 - uniwersalny rozmiar, wystarczy na pierwsze trzy lata życia dziecka
  • 160 x 80 - przy tym rozmiarze materaca, przez kilka kolejnych lat nie musimy się martwić, o jego wymianę. Jeśli tylko przestrzeń na to pozwala warto zdecydować się właśnie na ten rozmiar, zwłaszcza, że w dobry jakościowo materac posiada również kilkuletnią gwarancję.

Niestandardowa przestrzeń? Materace dla dzieci na wymiar

Czasami jednak nasze potrzeby mogą odbiegać od schematów. Jeśli w ofercie sklepów nie znajdujemy właściwego dla nas rozmiaru materaca, warto przyjrzeć się możliwościom dostosowania ich do naszych warunków. W sklepie Plantpur można zdecydować się na materace dla dzieci na wymiar, czyli dokładnie takie, jakie są dla nas odpowiednie pod każdym względem. To rozwiązanie wydaje się idealne zwłaszcza jeśli chodzi o materace dla dzieci. Producent takich produktów, może w pełni odpowiedzieć naszym potrzebom, co nigdy nie jest możliwe, jeśli decydujemy się na produkt dostępny w sprzedaży masowej.

Materace niemowlęce na wymiar

Materace dla dzieci na wymiar - jakie powinny być?

Powinny być przede wszystkim bezpieczne i zdrowe dla maluchów. Podczas pierwszych lat życia, dziecko spędza w łóżku bardzo dużo czasu - zarówno na sen jak i na naukę podstawowych aktywności: przewracania się na brzuch i plecy następnie siadania i wstawania. Materac musi więc być odpowiedniej wielkości, szerokości i twardości. Najlepsze materace dla dzieci są wykonane z ekologicznych surowców, tak by podczas snu szkodliwe substancje, nie mogły negatywnie wpływać na zdrowie malucha. Ważne są również parametry mogące wpływać na skórę dziecka - nie powinny jej podrażniać, uczulać, a powierzchnia która bezpośrednio styka się z ciałem powinna również umożliwiać wygodną wymianę. Materace dostępne w sklepie Plantpur spełniają wszystkie te wymogi.

Postaw na jakość i ciesz się nią przez wiele lat

Wybierając produkty, których jakość jest potwierdzona atestami medycznymi oraz gwarancją producenta możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie spało wygodnie i zdrowo przez długi czas.

wróć do listy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.