Materace bezpośrednio od Producenta! Dlaczego materace Plantpur są tak tanie? Wysoka jakość, ceny producenta

PlantPur,Materac

Witamy Nowego Członka Rodziny - Świętuj z Nami!!!

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-23%

z kodami rabatowymi

-23% Sprawdź
Materace bezpośrednio od Producenta! Dlaczego materace Plantpur są tak tanie? Wysoka jakość, ceny producenta

Materace do sypialni Plantpur od producenta materacy, w cenach producenta zachwycają wykonaniem, długą gwarancją, niebywałym komfortem snu. Wyposażone w materac nawierzchniowy, wypełnione dedykowanymi piankami, produkowane na zamówienie wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. Sprawdźcie, dlaczego najlepsze materace do spania są tak tanie.

Od początku naszej działalności chcieliśmy mieć atrakcyjne ceny materacy w porównaniu z konkurencją. Misją Plantpur jest poprawienie jakości snu Polaków. Z tego też powodu postanowiliśmy postawić na rzadko w Polsce spotykany model biznesu zakup bezpośrednio od producenta materacy bez pośredników, pozwala to na ograniczenie kosztów do minimum, zredukowanie ceny prowizji, cen dodaktoych transportów ale przy zachowaniu rozsądnej marży. Nasze materace są tak tanie, że kupujący bardzo często pytają nas, dlaczego materace Planpur mają tak niską cenę oraz czy ma ona wpływ na ich jakość. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na nurtujące państwa pytania.

Nie płać za magazynowanie i ekspozycję materaca! Dbaj o budżet domowy i kupuj bezpośrednio od producenta materacy poprzez sklep internetowy Plantpur.

Tanie materace od producenta - Nowatorskie podejście do biznesu, czyli tniemy koszty materacy a nie jakość produktów

Naszym główny celem było dostarczenie jak największej liczbie Polaków profesjonalnych komfortowych ekologicznych materacy do spania oraz edukacja o tym jak ważny jest sen w zdrowych komfortowych warunkach. Pierwszy cel możemy osiągnąć oferując najlepsze materace w naprawdę atrakcyjnych cenach. Pewnie teraz większość z Was zastanawia się: “Jak im się to opłaca?” - spieszymy z odpowiedzią.
 

  1. Jesteśmy producentem materacy. Materace Planpur są produkowane na zamówienie klienta, Państwa zamówienie bezpośrednio trafia na listę produkcyjną. A to oznacza, że nie potrzebujemy olbrzymich magazynów gotowych wyrobów i osób ich obsługujących.
  2. Nie sprzedajemy przez pośredników – omijamy prowizje sklepów oraz dodatkowe koszty logistyczne związane z transportem do pośredników.
  3. Nie posiadamy swoich fizycznych sklepów sprzedaży, ponieważ nasze produkty, są dostępne wyłącznie w naszym internetowym sklepie z materacami. Jedynym wyjątkiem jest nasz przy produkcyjny showroom. Produkty Plantpur można zobaczyć w showroomie przy zakładzie produkcyjnym. Również materace PlantPur posiadają 101 dni bezpłatnych testów. 
  4. Rezygnacja z utrzymania sklepów firmowych i zatrudniania całego zastępu sprzedawców to duża oszczędność
  5. Brak ekspozycji Plantpur w markowych salonach z materacami i sieciówkach.
  6. Nie magazynujemy zrolowanych materacy jako wyrobów gotowych. Stosujemy model Just in time. Oznacza to że każde zamówienie jest produkowane pod klienta a rolowanie, i pakowanie odbywa się w dniu wysyłki. Przez ten model nie generujemy niepotrzebnych odpadów tj. dzianin, tkanin i nie zalegamy ze stanami magazynowymi. 
     
    Finalnie do naszych klientów trafiają wysokiej jakości materace bezpośrednio od producenta. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, w naszej firmie każdego miesiąca porównujemy ceny produktów różnych marek z naszą i zawsze wypadamy najlepiej.

"Na senne kłopoty Materace rehabilitacyjne PlantPur"

Dlaczego-warto-kupować-najlepsze-materace-Plantpur

*Powyżej porównujemy 3 materace 160x200

Materace do spania - najlepszy sklep internetowy z materacami

Plantpur to najlepszy sklep internetowy z materacami, nie tylko ze względu na możliwość zakupu w cenach producenta. Po pierwsze dlatego, że rezygnując z magazynowania i ekspozycji naszych produktów w dużych śmieciówkach. Obniżając w ten sposób koszty, nie nakładamy większej marży i sprzedajemy nasze materace w cenie producenta. Nasi klienci otrzymują produkt w takiej cenie, jaką płacą sklepy i hurtownie u naszej konkurencji.

Po drugie dlatego, że każdy nasz klient ma możliwość przetestowania zakupionego materaca przez 101 nocy i zwrotu na nasz koszt. Choć zdarza się to niezwykle rzadko i najczęściej wynika ze złego dopasowania materaca do wagi, wzrostu i indywidualnych upodobań, a nie jego jakości.

najlepszy-sklep-internetowy-z-materacami

Dlaczego warto kupować najlepsze materace Plantpur?

Cena materacy Plantpur to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto je kupować. Choć dla wielu osób jest ona głównym kryterium wyboru, zdarzają się też klienci, którym najbardziej zależy na najwyższej jakości i to oni głównie pytają: Dlaczego w Plantpur jest tak tanio???
 
Nasze materace do sypialni są wykonane z kompozycji różnych pianek: visco, moletkowej, Hr itd. w zależności od potrzeb klienta. I tutaj warto zaznaczyć, że przed wyborem materaca nieoceniona jest fachowa pomoc naszego internetowego doradcy. Pomaga on dopasować materac do wagi, wzrostu i oczekiwań każdego klienta. Kolejna kwestia to najwyższej jakości wypełnienie i nowatorski sposób spajania poszczególnych warstw wypełnienia. Ograniczając koszty związane z magazynowaniem i ekspozycją, możemy sobie pozwolić na stosowanie pianek i dzianin najwyższej jakości, przy zachowaniu cen producenta. Ponadto po wielu latach testów udało nam się ominąć w procesie produkcji substancje rozpuszczalników. Wszystkie kleje, którymi są zespajane poszczególne warstwy materacy Planpur powstają na bazie naturalnych żywic, dzięki czemu są one antyalergiczne i nie emitują żadnych toksycznych zapachów.
Dzianiny w materacach do sypialni Plantpur mają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, ponieważ są nasączone naturalnymi olejami, które mają działanie bakteriobójcze..

Ich wyjątkowa budowa zapewnia odpowiednią wentylację materaca, dzięki czemu nie gromadzi on wilgoci i nie mnożą się w nim grzyby i pleśnie.

 

Poznaj komfort snu z Plantpur. Śpij na antybakteryjnym, antyalergicznym i zawsze czystym materacu Plantpur! 

Gęsto tkany pokrowiec, zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kurzu i innych zabrudzeń, dzięki czemu wewnątrz materaca nie tworzą się kolonie roztoczy.
Unikatowy oraz opatentowany Materac nawierzchniowy montowany na zamek błyskawiczny jest przystosowany do prania w pralce, co umożliwia utrzymanie jego higieny przez wiele lat.

Model_sprzdaży_PlantPur

Dlaczego warto kupić materac prosto od producenta?

Wiele osób kupuje droższe materace w sklepach stacjonarnych ze względu na możliwość ich zobaczenia “na żywo”. Tymczasem materac do spania nie powinien być dłużej zrolowany niż przez 21 dni, ponieważ jego wypełnienie ulegnie zniszczeniu. Nawet jeśli wyprostuje się pod własnym ciężarem, to jego wnętrze może zostać uszkodzone, co ma wpływ na komfort podczas spania.
 
Wszystkie produkty Plantpur są produkowane, kiedy zostanie złożone na nie zamówienie, potem rolowane i trafiają do docelowego opakowania, które zawsze w ciągu do 4 godzin odbiera kurier, przesyłka to kolejne 24-48 godzin.. A to oznacza, że jest on zrolowany nie dłużej niż 2-3 dni, a więc trafia do klientów w najlepszej możliwej kondycji.

Materac-prosto-od-producenta

Materac Cena Jakość Plantpur

Najlepszy materac do spania, cena producenta, najwyższa jakość to Plantpur producent profesjonalnych materacy do sypialni. W naszej ofercie znajdą państwo materace do sypialni w różnych rozmiarach, materace korekcyjne dla nastolatków, zapalonych graczy, które korygują wady postawy, profesjonalne materace rehabilitacyjne, oraz materace na kobiet w ciąży, małych dzieci, a nawet noworodków.

Gdzie kupić najlepszy materac do spania?

1. Kup go w Plantpur bezpośrednio od producenta, w cenie producenta, w sklepie internetowym z materacami.
2. Kup materac dobrze dopasowany Plantpur, wyprodukowany specjalnie dla Ciebie
3. Zrolowany tuż przed wysłaniem.
 
Nie kupuj materacy, które leżą zrolowane przez wiele miesięcy, bo są mniej wygodne i straciły część swoich właściwości. 

wróć do listy