Gdzie kupić łóżko do sypialni?

PlantPur

Wielkanoc z PlantPur

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

do -15%

z kodami rabatowymi

do -15% Sprawdź
Gdzie kupić łóżko do sypialni?

Projektowanie wyglądu pomieszczeń w naszym domu, to zadanie, które większość z nas wykonuje z przyjemnością. Możemy urzeczywistnić nasze marzenia związane z osobistą przestrzenią, w której spędzamy czas. Sypialnia to wyjątkowo osobiste miejsce, dlatego chcemy by w pełni odpowiadało naszym potrzebom zarówno estetycznym jak i funkcjonalnym. Wybór łóżka, które spełnia oba zadania, może być trudny. Modne łóżka mogą nie być wygodne, a wygodne niekoniecznie nam się podobają. Bez obaw - naprawdę da się to połączyć.

Co obecnie jest mode? Łóżka pod lupą

Zacznijmy od tego może nie najważniejszego, ale jednak branego pod uwagę aspektu, czyli trendów. Przeglądając strony sklepów oraz social media (Pinterest, Facebook, Instagram) wyrabiamy sobie opinie o tym, co jest na czasie. Dużą popularnością cieszą się łóżka tapicerowane zostawiając nieco w tyle, bardzo chętnie kupowane jeszcze kilka lat temu, łóżka bez obicia (drewniane bądź metalowe). Prawdopodobnie ten trend przywędrował do nas ze Skandynawii. Pomieszczenia w tym stylu, choć oszczędne kolorystycznie nadrabiają wrażeniem przytulności. Industrialny charakter stelaży metalowych daje zupełnie inny - chłodny efekt, samo drewno zaś, nie zapewnia wystarczającego komfortu.

Postaw na wygodę - łóżko tapicerowane ją zapewni

Kluczową kwestią przy wyborze łóżka powinna być wygoda. Połowę naszego czasu wolnego spędzamy w łóżku - zadbajmy więc o to, by był to czas w pełni wykorzystany i przynoszący nam jak najwięcej korzyści. Drewniany lub metalowy stelaż nie zapewni takiego komfortu jak łóżko tapicerowane. Brak miękkiego przyjemnego zagłówka z pewnością będzie Ci doskwierał, zwłaszcza jeśli lubisz przed snem poczytać lub obejrzeć film. Właściwie dobrany rozmiar łóżka nie wystarczy. Powinno również pasować do Twojego stylu życia.

Estetyka, czyli ostateczny argument.

Najtrudniejszy do zdefiniowania, ale często decydujący o ostatecznym wyborze aspekt. Podczas zakupów możemy dać się ponieść impulsowi, powinniśmy jednak rozważyć czy to, co podoba nam się w tej chwili (zwłaszcza jeśli to bardzo wyraźny wzór lub kolor) po krótkim czasie nie zacznie nas męczyć lub nie pasować stylistycznie do innych elementów wystroju. Dlatego bezpieczniej postawić na stonowaną kolorystykę i ponadczasową elegancję. Takie łóżka modne będą przez wiele lat, a jeśli dopadnie nas ochota na zmiany - kolor dodatków (pościel, narzuta, poduszki) załatwi sprawę.

gdzie kupić łóżko do sypialni

Gdzie kupić wymarzone łóżko do sypialni?

Zdecyduj się na sprawdzonych polskich producentów, dla których jakość ma nadrzędne znaczenie. Produkty Plantpur, zapewnią Ci trwałość, potwierdzoną testami, estetykę wykonania oraz wygodną i bezpieczną transakcję przez internet.

wróć do listy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.