HO HO HO ! Mikołaj już tuż tuż - świętuj z PlantPur

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-17%

z kodami rabatowymi

-17% Sprawdź

Regulamin promocji 101 dni

Przy zakupie materacy PlantPur Composite i PlantPur Natural klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie i złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy bez podawania przyczyny w terminie 101 (słownie sto jeden) dni od dary złożenia zamówienia. Promocja ta obowiązuje przy zamówieniu na terenie Polski oraz wyłącznie przy rozmiarach standardowych. Z promocji wyłączone są rozmiary wykonane pod indywidualne zamówienie klienta. Koszty zwrotu materacy zakupionych podczas promocji 101 dni ponosi Sklep. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem wskazanego terminu. – zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. 2014 poz. 827), przy czym prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych.

  1. Zwracane towary muszą być kompletne oraz nieuszkodzone. Dopuszczalne są tylko ślady prawidłowego użytkowania materaca. Materace posiadające wady wynikające z uszkodzeń mechanicznych oraz związane z używaniem materaca niezgodnie z przeznaczeniem lub konserwowane niezgodnie z metką nie podlegają zwrotowi. Materac do zwrotu musi być zabezpieczony folią lub folią strecz.
  2. Klient jest zobowiązany do wysłania zdjęć zwracanego towaru na adres mailowy: kontakt@plantpur.pl
  3. Zwracany towar należy zwrócić razem z otrzymanym wraz z nim paragonem fiskalnym (fakturą) i wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy, który jest dostępne na stronie plantpur.pl
  4. Sklep w ciągu 7 (słownie: siedmiu) dni od zgłoszenia odstąpienia od umowy organizuje transport materaca od Kupującego na swój koszt.
  5. Sklep, w ciągu 14 (słownie: czternastu) dni od momentu otrzymania przesyłki zwraca kwotę równą cenie zakupu towaru przelewem na rachunek bankowy Kupującego chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu.
  6. W ramach promocji 101 dni testów istnieje możliwość wymiany górnych pianek w materacu nawierzchniowym. Twarda pianka HR bez dodatkowych dopłat, miękka pianka Visco za dodatkową opłatą zależną od rozmiaru materaca.
  7. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uznana za niezawartą, a Kupujący zostaje zwolniony z wszelkich zobowiązań wobec Sklepu. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób oferowany przez sklep) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o prawie odstąpienia od umowy przez Kupującego.


Pełny regulamin sklepu