Poduszka ortopedyczna PlantPur HR Twarda, do spania w każdej pozycji

Ortopedyczna poduszka profilowana z pianki wysokoelastycznej PlantPur to twarda poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach. Wysokoelastyczna pianka dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Twarda

Technologia
Cool&Dry

Produkt
Polski

Dlaczego wybór dobrej jakości poduszki jest tak ważny?
Zainwestuj w swoje zdrowie i lepszy sen!

Odpowiednio dobrana i specjalistycznie wykonana poduszka do spania to nie tylko spokojny, ale przede wszystkim komfortowy oraz zdrowy sen, na który zasługujesz. Ta poduszka ortopedyczna, profilowana jest w taki sposób, by ułożenie głowy, szyi oraz pleców było prawidłowe nie tylko, gdy śpisz na plecach, ale również wtedy, gdy preferujesz sen na boku. Samodzielnie decydujesz, która z opcji jest dla Ciebie najlepsza. Sprawdź koniecznie pozostałe atuty tego produkty i skorzystaj z jego indywidualnego wykonania.

Oryginalność tej poduszki opiera się na wykonaniu z pianki na bazie olejów roślinnych HR 35kg m3. Ten materiał nie tylko jest wytrzymały, ale także zdrowy, przepuszcza powietrze i sprawia, że w Twojej sypialni zapanują higieniczne warunki.

Czy wiesz, że… To poduszka odpowiada za prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu? W istocie to bowiem nic innego, jak odpowiednie podparcie szyi, jak i zapewnienie anatomicznej, zdrowej postawy ciała w czasie wypoczynku jest pierwszym krokiem do uzyskania najlepszych z dostępnych warunków podczas snu.

To także jest ważne!
Jeśli szukasz poduszki solidnie wykonanej i estetycznej to koniecznie sięgnij po ten produkt, ponieważ jego dodatkowym atutem jest pokrowiec przygotowany z grubej tkaniny o gramaturze 480g. Dzianina Adaptive z technologią Cool & Dry dobrze wchłania wilgoć i uniemożliwia rozpowszechnianie się drobnoustrojów. Jeśli jesteś alergikiem, a od sypialni wymagasz higienicznej czystości to ten pokrowiec na pewno zapewni Ci najwyższy poziom czystości.

Poduszka została wyprodukowana w Polsce z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów.
Pamiętaj! Aby dobrze spać, należy nie tylko zrezygnować z codziennych, złych nawyków, jak chociażby: długie przeglądanie TV, czy nadgodziny w pracy. Od poduszki i materaca zależy to, jak ciało układa się w czasie wypoczynku i czy określona osoba ma możliwość dostosowania się do warunków, które sprzyjają jej indywidualnym preferencjom.

Wymiary poduszki Plantpur

Zalety poduszki profilowanej PlantPur HR twarda
z pianki wysokoelastycznej

 • Poduszki Plantpur mają korzystny wpływ na cały organizm
 • Odpowiednie podparcie głowy i karku
 • Wyprostowany i rozluźniony kręgosłup eliminuje dolegliwości bólowe w dzień
 • Kark i głowa ułożone w anatomicznej pozycji pozwalają zapomnieć o sztywnej szyi i napięciowym bólu głowy o poranku
 • Plantpur to poduszka do spania w każdej pozycji, dedykowany kształt umożliwia zdrowy komfortowy sen na plecach i na boku
 • Swobodny przepływ krwi przez całe ciało. Odpowiednia powierzchnia podparcia głowy i karku, wspiera komfort spania i poprawia krążenie krwi w nocy.
 • Osoby śpiące na poduszce Plantpur nie cierpią na drętwienie kończyn górnych.
 • Wygodnie ułożona głowa sprzyja szybkiemu zasypianiu i zmniejsza częstotliwość wybudzania się w nocy.
 • Regeneracja w czasie snu, swobodny przepływ krwi przez całe ciało, wspiera procesy regeneracyjne organizmu. Kiedy smacznie śpisz, całe twoje ciało odpoczywa, a wszystkie komórki się regenerują.

 • Spanie na poduszkach ortopedycznych opóźnia proces starzenia organizmu, dobrze zregenerowane komórki, wolniej się starzeją.
 • Dotleń swój organizm w czasie snu! Śpiąc na profilowanej poduszce pozwalasz na swobodny przepływ krwi, dzięki czemu cały twój organizm jest dobrze dotleniony w nocy.
 • Spanie w anatomicznej pozycji sprzyja relaksowi i zwiększa odporność na stres.
 • Osoby, których organizm jest wypoczęty i dobrze dotleniony są bardziej kreatywne i wydajne w dzień, a ich zdolności poznawcze wzrastają.
 • Pokrowiec poduszki jest wykonany z dzianiny Adaptive z technologią Cool & Dry, która odprowadza wilgoć i zawsze pozostaje sucha.
 • Pokrowiec poduszki Plantpur został wykonany z dzianiny o wysokiej gramaturze 480 g, jest odporny na przecieranie i nie przepuszcza w głąb poduszki roztoczy i kurzu.

Poduszka PlantPur HR - Ekologiczna.
Poduszka profilowana nie tylko dla alergików

Wiele czynników wpływa na to, czy osoba wypoczywająca będzie zadowolona z warunków, jakie zapewniła sobie w sypialni. Ta poduszka wykonana z ekologicznej pianki wysokoelastycznej 35kg/m3 i wykonanej na bazie bio-poliolu ułatwi zasypianie, a swoją wysoką użytecznością spełni preferencje nawet bardzo wymagających osób.

Choć ma wiele zalet, to jedną z kluczowych jest wspomniana twardość, ale także odbojność. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że pianka wysokoelastyczne HR wypełniająca poduszkę nie odkształca się zachowując swoje pierwotne właściwości na długi czas.

Ta poduszka oddycha razem z Tobą. Wykonaliśmy ją na otwartych strukturach komórkowych, co przekłada się na wysoki poziom wentylacji. Gdy śpisz niespokojnie lub zmieniasz pozycję poduszka wręcz zasysa powietrze do wnętrza i wypycha je na zewnątrz. Poduszka przez całą noc pozostaje sucha, wolna od roztoczy, kurzu i potu. Twarda pianka reaguje na ciężar naszego ciała, pod jego wpływem staje się wyjątkowo elastyczna i idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu karku i głowy, zapewniając im odpowiednie podparcie.

Jaka poduszka do spania? Wymiary też są ważne!
Sprawdź, jak wyśpisz się na poduszce o zróżnicowanej wysokości!

Ortopedyczna poduszka PlantPur HR posiada idealne wymiary zapewniające ułożenie kręgosłupa w anatomicznej rekomendowanej pozycji. Liczne badania i testy wykazały, że poduszki Plantpur są optymalnym produktem, dzięki którym mięśnie karku i kręgosłupa pozostają rozluźnione przez całą noc, a głowa znajduje się na właściwym poziomie względem reszty ciała.

Wysokość tej poduszki zależy od mierzonej krawędzi. Krawędź niższa ma odpowiednio 8 cm, zaś wyższa 11 cm. Takie wykonanie, czyli przygotowanie poduszki z dwoma indywidualnymi wymiarami krawędzi umożliwia prawidłowe ułożenie ciała i wypoczynek dla kręgów szyjnych.

Pokroweic poduszki Cool & Dry
to sucha poduszka przez całą noc

Każdy, kto decyduje się na zakup poduszki z tzw. wyższej półki powinien mieć świadomość, że taki produkt nie może być przygotowany z przypadkowych komponentów. My, dokładamy wszelkich starań, by produkt spełniał wymogi międzynarodowe. To dlatego, nasz autorski projekt poduszki z pokrowcem wykonanym z dzianiny Adaptive z technologią Cool & Dry oddycha i zapewnia komfort przez całą noc.

Adaptive to inteligentna technologia dzięki, której uzyskujemy zdolność do utrzymywania stałej temperatury ciała. Takiego efektu nie zapewni Ci żadna ze zwykłych poduszek, ze sztucznym i nieoddychającym wkładem.

Wiele osób docenia pokrowiec za to, że wręcz natychmiastowo reaguje na zmianę temperatury ciała i utrzymuje idealne warunki do snu. W praktyce nie odczuwasz nieprzyjemnego efektu pocenia się, a miejsce, w którym odkładasz głowę jest stale suche.

To ważne! Pamiętaj to właśnie zaburzony system termoregulacji powoduje u niezadowolonych klientów innych, podstawowych poduszek dostępnych na rynku, nadmierne pocenie się lub marznięcie, co niekorzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Jak to możliwe, że poduszka oddycha za mnie? Innowacyjnie wykonany materiał pokrowca Adaptive!

Już odpowiadamy. Im jest Ci cieplej tym pokrowiec Adaptive intensywniej odparuje wilgoć. A większe parowanie oznacza suszenie i chłodniejsze środowisko do spania. Dzianina ADAPTIVE ma zdolność regulacji temperatury i wilgoci, dzięki czemu twoja poduszka pozostaje przyjemnie chłodna lub ciepła i sucha przez całą noc. Wyjątkowe właściwości pokrowca pozwalają utrzymać stałą temperaturę ciała w czasie snu, dzięki czemu nie pocisz się i nie marzniesz w nocy.

Największe zalety poduszki profilowanej w pigułce:

 • Antyalegiczna,
 • Dopasowuje się do kształtu głowy ,
 • Technologia Cool & Dry,
 • Suchość i przyjemny chłód lub ciepło,
 • Gruba dzianina,
 • Profilowana,
 • Produkt Polski
 • Zdrowy sen i przeznaczenie

Poduszka ortopedyczna PlantPur HR to wyśmienity wariant dla zapewniania zdrowych warunków do zasypiania:

 • dla osób z problemami prawidłowej postawy ciała,
 • dla osób często się stresujących,
 • dla osób po operacjach,
 • dla osób chrapiących,
 • dla osób z dyskopatią,
 • dla osób z problemami z bezsennością,
 • dla osób z problemem drętwienia rąk, barków podczas snu,
 • dla osób z bólami kręgosłupa, szyi, bioder, głowy i inne,
 • dla kobiet w ciąży,
 • dla każdego, kto chce spać wygodnie i komfortowo.

HO HO HO ! Mikołaj już tuż tuż - świętuj z PlantPur

pozostało

00

dni

00

godz.

00

min

00

sek

-17%

z kodem rabatowym HOHO

-17% Zamów