Łóżka z pojemnikiem na pościel i tapicerowanym zagłówkiem Plantpur

Łóżka z pojemnikiem na pościel Plantpur to cała gama pięknych tapicerowanych łóżek do sypialni z modnym zagłówkiem, które łączą funkcjonalność z wyjątkowym designem. Podnoszony stelaż łóżka i duży pojemnik na pościel ułatwia utrzymanie porządku w sypialni.
Łóżka tapicerowane Plantpur z pojemnikiem na pościel
 • Pianki z olejów roślinnych
  i kokosowych

 • Zapewnia
  zdrowy sen

 • Szybka i darmowa wysyłka
  oraz zwrot

Łóżka z pojemnikiem PlantpurWyjątkowa funkcjonalność od Plantpur

Łóżka z pojemnikiem Plantpur to wyjątkowo funkcjonalne łóżka do sypialni. Ruchomy metalowy stelaż łóżka otwierany do góry umożliwia wykorzystanie pojemnika znajdującego się pod całym łóżkiem.

Takie rozwiązanie umożliwia wykorzystanie przestrzeni, która w większości łóżek do sypialni pozostaje pusta.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem Plant to bardzo duża dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Dzięki dodatkowym nóżką powierzchnia przechowywania jest dodatkowo wzmocniona. Nowoczesny system otwierania łóżka zapewnia łatwą, szybką i niewymagającą użycia siły obsługę pojemnika na pościel.

Gazowe siłowniki o sile 1000 Nm zapewniają łatwe, niewymagające użycia siły podnoszenie i opuszczanie stelaża.

Łóżka z pojemnikiem Plantpur z tapicerowanym zagłówkiem.

Tapicerowane łóżka z pojemnikiem Plantpur to komfort i funkcjonalność ubrana w nowoczesny design. Tapicerowany zagłówek w kilku modnych wzorach pikowań i całej gamie kolorystycznej. Tapicerowane wezgłowie z obiciem z tkaniny 100% Recyklingowany Poliester recyklingowy. Różnorodna oferta łóżek z tapicerowanym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel to możliwość dopasowania łóżka do każdej sypialni

Każdy klient, zanim dokona zakupu łóżka Plantpur, może zamówić bezpłatne wzorniki tkaniny. Kupując łóżko tapicerowane z pojemnikiem, to Ty decydujesz, jak i kolor i odcień będzie mieć twoje łóżko oraz jaki wzór pikowania ozdobi twój zagłówek.

Dane techniczne

Tkanina tapicerska

Poliester 100% recyklingowy

Wzór pikowania do wyboru

pasy, kwadraty duże lub małe, muszla, jodełka

Kolor tapicerki

do wyboru z naszego wzornika

Rozmiary

 • Długość: 217 cm
 • Szerokość do wyboru: 133 cm,133 cm,153 cm,173 cm,193 cm
 • Wysokość zagłówka: 107 cm
 • Wysokość boku łóżka: 36 cm
 • Wysokość nóżek do wyboru: 4 cm,13 cm,15 cm
 • Wysokość stelaża: 28 cm
 • Głębokość pojemnika: 16 cm
 • Wysokość łóżka na otwartym pojemniku: 134 cm

Do każdego z łóżek z pojemnikiem Plantpur pasują materace do spania Plantpur.

Rama łóżka

stal, farba proszkowana, (listwy sprężyste 36 sztuki), automat z siłownikami gazowymi o mocy 1000N.

Stelaż łóżka (elementy tapicerowane)

HDF, Płyta laminowana z certyfikatem Blue Angel ecolabel z drewnianymi elementami, pianka z biopoliolu tapicerska, watolina i wybrana tkanina tapicerska.

Wezgłowie tapicerowane

HDF, Płyta laminowana z certyfikatem Blue Angel ecolabel z drewnianymi elementami, pianka z bio poliolu tapicerska, watolina i wybrana tkanina tapicerska.

Dno łóżka

tzw. kapak: Laminowany HDF z nóżką podpierającą. Dodatkowa nóżka popierająca płytę dna umożliwia przechowywanie większej ilości pościeli, ubrań lub innych przedmiotów

Nogi łóżka:

metalowe

Certyfikaty

Łóżka z pojemnikiem posiadają:

 • Użyta płyta Łóżka z pojemnikiem i zagłówkiem Plantpur posiada certyfikat blue angel.
 • Płyta laminowana z certyfikatem Blue Angel ecolabel z drewnianymi elementami

Łóżka z pojemnikiem na pościel Plantpur to dodatkowa przestrzeń do przechowywania, którą można wykorzystać w dowolny sposób. Skrzynia pod łóżkiem jest wyjątkowo przestronna, co daje nieskończenie wiele możliwości wykorzystania tej przestrzeni.

Do każdego z łóżek z pojemnikiem Plantpur pasują materace do spania Plantpur.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem PlantpurTkaniny

Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel Plantpur, powstają ze starannie wyselekcjonowanych tkanin. Obecnie w naszej ofercie znajdą państwo najbardziej wytrzymałe na zniszczenia i łatwe do utrzymania w czystości zagłówki obite tkaniną 100% ekologiczny Poliester , który jest materiałem recyklingowym.

Tapicerowane łóżka z pojemnikiem na pościel są dostępne w sklepie Plantpur z pikowanym wezgłowiem z ekologicznego bezpiecznego dla środowiska materiału. Jest to tkanina miła w dotyku, łatwa do utrzymania w czystości i bardzo elegancka.

Tapicerowane łóżka z pojemnikiem na pościel są dostępne w sklepie Plantpur z pikowanym wezgłowiem z ekologicznego bezpiecznego dla środowiska materiału. Jest to tkanina miła w dotyku, łatwa do utrzymania w czystości i bardzo elegancka.

Tapicerowane łóżka z pojemnikiem na pościel są dostępne w sklepie Plantpur z pikowanym wezgłowiem z ekologicznego bezpiecznego dla środowiska materiału. Jest to tkanina miła w dotyku, łatwa do utrzymania w czystości i bardzo elegancka.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się łóżka z pojemnikiem i tapicerowanym wezgłowiem w kilku modnych wzorach. Różnorodne wzory piku sprawiają, że łóżko z tapicerowanym wezgłowiem można dopasować zarówno do sypialni w stylu glamour (muszla, jodełka), jak i do nowoczesnych minimalistycznych, a także loftowych wnętrz (kwadraty). Do klasycznej sypialni polecamy natomiast łóżko z pojemnikiem i tapicerowanym zagłówkiem w ponadczasowe pikowane pasy. W sklepie Plantpur dostępne są obecnie tapicerowane zagłówki w następujących wzorach:

 • Łóżko tapicerowane Plantpur Herringbone - elegancki pikowany zagłówek w modną jodełkę
 • Łóżko tapicerowane PlantPur Bloques - nowoczesny pikowany zagłówek w duże kwadraty
 • Łóżko tapicerowane Plantpur Pipies - pikowany zagłówek w klasyczne pasy
 • Łóżko tapicerowane Plantpur Ladrillos - nowoczesny minimalistyczny pikowany zagłówek w urocze małe kwadraty
 • Łóżko tapicerowane Plantpur Mariposa - przepiękny zagłówek glamour z pikowaniem w muszlę

Nie możesz zdecydować się, który kolor
będzie odpowiedni dla Ciebie?

Nie ryzykuj i zamów darmowe próbki tkanin. Wybierz do 5 wzorów z dostępnych kolekcji

Kup teraz
Materac Baby z rabatem 5% Kod: PLANTPUR5 Zamów