O nas

Nasz roślinny materac termoelastyczny PlantPurTM Composite produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdego materaca od momentu projektowania, aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za użyte towary, ponieważ cały złożony proces produkcji i dystrybucji spoczywa w naszych rękach.

Wizja i Misja PlantPur CompositeTM

Długofalową wizją technologii PlantPurTM Composite jest dostępność w każdym ekologicznym domu, ceniącym sobie zdrowie i wygodę.

Nasza misja polega na wykluczaniu użycia substancji szkodzących środowisku naturalnemu oraz zdrowiu, by był to naprawdę dobry materac do spania pod każdym względem.

Ekologia   +

Innowacyjność

=

Eko-Innowacyjne materiały

Wytworzone zgodnie z naturą
  • 4 lata testów
  • 3 patenty
  • 2 wzory zastrzeżone
  • 1 materac

4 lata testów | 3 patenty | 2 wzory zastrzeżone | 1 materac

Pokrowiec oraz materiał

Witaj w świecie miłego dotyku

PlantPurTM Composite składa się z  dwóch warstw o łącznej grubości 26 cm – pierwsza to baza materaca, druga to przyszyty zamkiem błyskawicznym materac nawierzchniowy. Warstwy materaca posiadają osobne pokrowce, które łączy zamek błyskawiczny. To właśnie charakteryzuje dobry materac do spania.

Do szycia naszych zastrzeżonych wzorem użytkowym i przemysłowym pokrowców używamy tkanin o wysokiej gramaturze bez dodatku syntetycznej owaty. Materac termoelastyczny PlantPurTM Composite łączy ze sobą trzy typy tkanin:

Bodno

Bok materaca został wytworzony z dzianiny celulozowej (o gramaturze 480g /m2) nasączonej ekstraktem oliwy z oliwek.

Ochrona

PlantPurTM Antybakterial jest to w 100% poliestrowa dzianina o gramaturze 300g/m2. Wykończenie tkaniny pokryte jest mikrobiologiczną, pro-biotyczną warstwą Freshe, która skutecznie zwalcza bakterie, grzyby i roztocza.

Materac PlantPur Composite TM

Eko-Innowacyjny materac termoelastyczny

Tradycyjny materac piankowy zawiera więcej substancji toksycznych niż beczka ropy, a nasza skóra jako największy organ ciała każdej nocy je wchłania.

W roślinnych materacach PlantPur zredukowano ilość substancji szkodzących zdrowiu i środowisku naturalnemu, tak abyś mógł cieszyć się wspaniałym snem każdej nocy. Materace roślinne składają się przede wszystkim z surowca naturalnego, substancje sztuczne ropopochodne zostały ograniczone do minimum - dzięki temu jest to naprawdę dobry materac do spania dla każdego.

Innowacyjne metody doradztwa

Konsulting, doradca oraz totemy

Wideo-Doradca PlantPur

Opatentowane przez nas stoisko PlantPurTM pomaga w oferowaniu, wyborze i konsultingu z potencjalnym klientem.

„Wideo-Doradca” stwarza interaktywną relację poprzez połączenie tradycyjnego modelu konsultingu (komunikacji bezpośredniej) z wideo-interaktywnością stoiska doradczego. To daje możliwość nawiązania kontaktu handlowego pomiędzy kupującym a doradcą.

  • Dwa dotykowe ekrany
  • Kamera HD
  • Mikrofon

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar